Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. Macieja Rataja  to szkoła z wieloletnimi tradycjami, ciesząca się dobrą opinią w  środowisku lokalnym. Od ponad pięćdziesięciu lat kształcimy średnią kadrę techniczną w atrakcyjnych zawodach. Dążymy do tego, aby młodzież pochodząca z różnych środowisk i miejscowości miała równe szanse na zdobycie kwalifikacji pozwalających na aktywne znalezienie się na polskim i europejskim rynku pracy lub na dalszą naukę.  Stwarzamy warunki do przyjaznej i twórczej atmosfery sprzyjającej efektywnej współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców.    

     O atrakcyjności naszej placówki świadczy fakt, że jesteśmy najliczniejszą szkołą w Powiecie Tomaszowskim. 

Regulamin korzystania z szafek szkolnych

Regulamin korzystania z szatni szkolnej

1. Przeglądanie stron

Aby przeglądać strony serwisu BIP Zespołu Szkół Techniczno - Zawodowych im. M. Rataja w Tomaszowie Lubelskim wybierz z menu po prawej stronie ekranu interesujący Cię dział. Strony BIP publikowane są w dwóch stopniach zagłębienia - strona i jej podstrony.

2. Moduł wyszukiwania

Aby przeszukiwać serwis BIP należy w okienko wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk lub nacisnąć klawisz "enter". System umożliwia przeszukiwanie aktualnych dokumentów oraz opcjonalnie dokumentów archiwalnych.

3. Zamówienia publiczne

Informacja o zamówieniach publicznych związanych z działalnością szkoły prowadzona jest w menu "Zamówienia publiczne z SWIZ".